درباره من

آغاز همیشه هم سخت نیست، هر چند شروع دوباره وبسایت وقتی تلاش قبلی خیلی موفقیت‌آمیز نبوده است، کمی سختی را افزایش می‌دهد. اگر کمی اغماض کنیم شروع این یکی وبسایت مقارن است با شروع تابستانی دیگر، با پایان سال چهارم دوره دکتری من، با خیلی از اتفاقات و تغییرات فکری و عقیده‌ای و ذهنی‌ام که هم‌اکنون خود از آن آگاه نیستم. 
بگذریم، برای این که این شروع نوشتن آسان‌تر شود، همان چند مطلبی که در وبسایت قبلی نوشته بودم را اینجا قرار می‌دم که موتور اینجا هم به تکونی به خودش بده و سر و صداش رو آغاز کنه!
احتمالا این مطلب ویرایش و یا حتی حذف شه اما اگر هنوز هست، که هست که تا اینجا رو خوندین، بدانید و آگاه باشین که همیشه این چنین نیست!

اما علی‌الحساب

من زهرا انصاری‌لاری هستم! هنوز نمی‌تونم اسم خودم رو بزارم مهاجر، اما خب چهار سالی هست دور از وطن جانم، برای تحصیل البته، در تورنتو زندگی می کنم. رشته من مهندسی و برنامه‌ریزی حمل‌ و نقل هست با  تمرکز  بر حمل‌ و نقل عمومی! قراره اینجا حرفایی از جنس‌های مختلف بنویسم اما با هدف اینکه هم خودم وقتم تلف نشه هم تو دوست عزیز که اون‌ها رو میخونی 
 

My name is Zahra Ansarilari. Currently, I live in Toronto, but originally I am from Iran. I am a PhD candidate in transportation planning and engineering at the University of Toronto. Although I will post in English,  mostly the posts will be in Persian!

پ.ن.: آره این در مورد من دقیق نیست ولی بالاخره یه چیزمیزایی دستگیرت شد 🙂